class="main-page entry">
Ремонт Рено Мастер, Трафик, Renault, разборка, робот, сто
ru uk en


<<< ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ >>>

17:46
Вентильовані гальмівні диски на Рено Мастер та Рено Трафік

                                      

 

Пропонуємо Вам якісну заміну гальмівних дисків на Рено Трафік 1,6дці - 2,5дці та Рено Майстер 2,3дці 2,5дці 3,0дці  

Вентильовані гальмівні диски являють собою систему з двох дисків, між якими є спеціальні відверстия, які формують лопості. Наявність цих лопатей знижує вагу диска і сприяє кращому відводу тепла, а отже, збільшення ефективності гальмування. Диски з перфорацією та проточками - еволюція дискових гальмівних механізмів. До речі, спочатку вони були розроблені для того, щоб за допомогою наявних на диску канавок зчищати з утворювань колодок на них в результаті довгих навантажень нагар.

У таких дисках на всій площині насверлені наскрізні відверстия, які виконують таку ж мету: зменшують вагу, забезпечують краще відведення тепла та видаляють гази, що утворюються при терті гальмівних колодок до диска. Відведення цих газів є дуже важливим, тому що вони можуть створити в гальмівній системі щось подібне на зразок повітряної теплової подушки і знизити ефективність гальм. Диски з перфорацією, з канавками збільшують гальмівну силу і ресурс роботи диска.

Також пропонуємо ремонт автомобілів Рено Майстер та Рено Трафік, Київ

 

Також пропонуємо 

СТО Рено Бус Сервіс Київ, вул. Янтарна 7/5, м. Київ.

Ремонт робота Рено Майстер

Ремонт ізітроніка Рено Трафік 

Комп'ютерна діагностика Renault Master і Renault Trafic ремонт двигуна Рено Майстер (ремонт поршневий, заміна ремня ГРМ, ремонт турбіні, стартера, радіатора та інших елементів ДВС) ремонт гальм Рено Трафік, заміна колодок, дисків та супортів ремонт коробок передач Рено Трафік (КПП і РКПВ), заміна зчеплення в зборі, диска або корзини зчеплення ремонт ходової Рено Майстер, заміна стійок стабільзатора, амортизаторів, сайлентблоків ремонт рульового керування Renault Trafic, заміна рульових тяг Renault Master заміна витратних (заміна масла повітряного, масляного, паливних фільтрівного, фільтра салону) заміна свічок підігріву двигуна на Рено Майстер ремонт форсунок Рено Трафік на всіх двигунах, регулювання уприскування,демонтаж та ремонт дизельних форсунок програмування ЕБУ ремонт електріктро обладнання Рено Трафік видалення фільтр сажі, ремонт роботизірованих коробок передач Рено Трафік і Рено Майстер #ремонтреномастер #кппренотрафік #роботрено #ізітроніктрафік # кппмастер #rbs #renaultmaster

 

Також до Вашої уваги 

Ремонт кпп на Рено Трафік, Київ
Рено Бус Сервіс Renault Bus Service пропонує Вам якісний ремонт роботизованих (роботів) коробок передач, ізітронік та механічної коробки передач, кпп, коробки передач на Опель Віваро і Ніссан Примастар та Рено Трафік, Рено Майстер, Ніссан Примастар у Києві.
Та автозапчастини на Рено Майстер та автозапчастини роботизованої коробки передач на Рено Трафік.

 

 

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Ремонт микроавтобусов Renault | Просмотров: 7465 | Добавил: renomaster | Рейтинг: 3.5/6

Всего комментариев: 0
avatar