class="main-page entry">
Ремонт Рено Мастер, Трафик, Renault, разборка, робот, сто
ru uk en


<<< ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ >>>

16:15
Сажевий фільтр та сисеа очистки ADBLUE Рено Трафік 1.6 чи Рено Мастер 2.3

Забруднення сажового фільтра на Рено Мастер 2.3 та Рено Трафік 1.6: методи усунення несправності

Несправності в системі фільтрації негативно впливають на роботу дизельного двигуна. Забруднення сажового фільтру (пристрою, який затримує дрібні частинки сажі, що містяться у вихлопі) веде до підвищення витрат палива, зниження потужності агрегату, підвищеної димності. Позбутися проблеми можна різними способами.

Причини, що призводять до несправності

Швидкому виходу з ладу сажевого фільтру сприяє:
- використання неякісного палива;
- неправильно підібране масло.

Погана робота пристрою веде до підвищення токсичності вихлопу, переходу агрегату в аварійний режим роботи та може спровокувати вимушений простій техніки.

Усунення несправності

Спроби прочистити фільтр сажі не дають позитивного результату. Проблема може зникнути, але за коротку годину відновитися. Найпростіший та найшвидший спосіб розв'язати проблему – це заміна фільтра.

Інший ефективний спосіб усунення неполадки – видалення фільтра разом із каталізатором. При цьому обов'язково виконується перепрошивка контролера (інакше автоматика працюватиме некоректно). Якщо робота виконується досвідченим спеціалістом, з використанням ліцензійного програмного забезпечення, жодного вреду для автомобіля не буде.

Автосервіс «Ремонт коробок передач Рено Майстер та Рено Трафік» надає послуги з видалення та заміни сажевих фільтрів. Звертайтеся будь-якої години. Висококваліфіковані майстри мають великий досвід виконання таких замовлень. Якість ремонту гарантована.

Прикрепления: Картинка 1
Категория: Ремонт микроавтобусов Renault | Просмотров: 145 | Добавил: renomaster | Рейтинг: 5.0/1

Всего комментариев: 0
avatar