class="main-page entry">
Ремонт Рено Мастер, Трафик, Renault, разборка, робот, сто
ru uk en


<<< ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ >>>

20:34
Рено Трафік , чи Рено Мастер - роботизована чи механічна коробка передач

Рено Бус Сервіс Київ

Ремонт ізітроніка, робота Рено Майстер 2,3 чи Рено Трафік  , Опель Віваро 

Чи варто на Renault Trafic ставити механіку замість роботизованої коробки передач (Частина І)

Рено Трафік, Renault Trafic для комфортної їзди купують автомобіль на автоматичній коробці передач, проте, це не завжди правильне рішення оскільки через свою постійну роботу, а також великі навантаження, вона просто може зламатися, а її ремонт обійдеться у досить значну суму. Тому більшість власників Renault Trafic цікавляться можливістю заміни коробки автомат на механічну коробку.

Основними причинами поломки коробки є недостатній догляд за автомобілем. Ресурс який гарантує завод-виробник для коробки автомат складає 250 тис. км, але це за умови, що всі мастила замінюються вчасно та згідно з регламентом, шкірних 60 тис. кілометрів. Однак на практиці такий регламент краще скоротити в 2 рази і набагато швидше замінювати всі речовини, оскільки через погоду, постійні навантаження, а також перепад температур дана деталь автомобіля починає працювати не коректно.

Передачі у самостійному порядку виключаються, при роботі коробки відбувається певний хрускіт, потрібна швидкість не включається, а гідравліка взагалі починає підтікати. Розібратися у всіх цих причинах допоможе тільки діагностика автомобіля. Бажано її проводити частіше, особливо для комерційних бусів, які постійно перебувають у дорозі та перевозять як пасажирів так і вантажі.

Якщо Вам потрібний ремонт та обслуговування Вашого автомобіля Renault Trafic - звертайтесь лише до професіоналів, це Ви можете зробити - зателефонувавши нам.

 

Також пропонуємо 

СТО Рено Бус Сервіс Київ, вул. Янтарна 7/5, м. Київ.

Ремонт робота Рено Майстер

Ремонт ізітроніка Рено Трафік 

Ми пропонуємо наступні поширені послуги: комп'ютерна діагностика Renault Master і Renault Trafic ремонт двигуна Рено Мастер (ремонт поршневий, заміна ременя ГРМ, ремонт турбіни, стартера, радіатора і інших елементів ДВС) ремонт гальм Рено Трафік, заміна колодок, дисків і супортів ремонт коробок передач Рено Трафік (КПП і РКПВ), заміна зчеплення в зборі, диска або корзини зчеплення ремонт ходової Рено Мастер, заміна стійок стабільзатора, амортизаторів, сайлентблоков ремонт рульового керування Renault Trafic, заміна рульових тяг Renault Master заміна витратних (заміна масла, заміна фільтра повітряного, масляного, паливних фільтровного, фільтра салону) заміна свечейподогрева двигуна на Рено Мастер ремонт форсунок Рено Трафік на всіх двигунах, регулювання уприскування, демонтаж і ремонт дизельних форсунок програмування ЕБУ ремонт електріктро обладнання Рено Трафік видалення фільтр сажі, ремонт роботізірованих коробок передач Рено Трафік і Рено Мастер #ремонтреномастер #кппренотрафік #роботрено #ізітроніктрафік # кппмастер #rbs #renaultmaster #renaulttrafic #шротрено #запчастинитрафік #маслореномастер #колодкитраф

Ремонт кпп на Рено Трафік, Київ
Рено Бус Сервіс Renault Bus Service пропонує Вам якісний ремонт роботизованих (роботів) коробок передач, ізітронік, та механічної коробки передач, кпп, коробки передач на Опель Віваро і Ніссан Примастар та Рено Трафік, Рено Майстер, Ніссан Примастар у Києві.
Та автозапчастини на Рено Майстер та автозапчастини роботизованої коробки передач на Рено Трафік.

 

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Просмотров: 256 | Добавил: renomaster | Теги: маховик, запчастей для автомобилей, Мовано, КПП, Маховик двигателя на рено мастер 2. | Рейтинг: 5.0/1

Всего комментариев: 0
avatar