class="main-page entry">
Ремонт Рено Мастер, Трафик, Renault, разборка, робот, сто
ru uk en


<<< ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ >>>

15:43
Ремонт механічних коробок передач Рено Мастер 2,3, Чи Рено Трафік 1,6 Київ

СТО Рено Бус Сервіс

вул. Янтарна 7/5, м. Київ

н.тел. 063 822 34 00

н.тел. 098 822 34 00

Для повноцінної роботи автомобілів марки Renault Master, Trafic, Майстер, Трафік необхідно регулярно проводити професійне обслуговування та діагностику, а також якісний ремонт Вашого авто. Ресурси запчастин та вузлів призначені для тривалої експлуатації, з урахуванням кліматичних особливостей кожної країни, але потрібно знати, що виробник обіцяє тривалу роботу Вашого авто лише за своєчасного обсуговування та сервісної діагностиці.

Наш сервіс «Renault Bus Service» пропонує Вам обслуговування та ремонт Renault Master, Trafic. Наші фахівці завжди готові допомогти Вашому авто. Компанія Renault Bus Service має в своєму складі досвідчених майстрів, оригінальні та аналогові запчастини для Renault. Наш автосервіс надає послуги з ремонту коробок передач на рено Майстер та Рено Трафік, ремонт двигунів, діангостику та обслуговування електро обладнання, діагностику та заміну запасних частин підвіски. 

 

 

 

 

 

 

 

Також пропонуємо 

СТО Рено Бус Сервіс Київ, вул. Янтарна 7/5, м. Київ.

Ремонт робота Рено Майстер

Ремонт ізітроніка Рено Трафік 

Комп'ютерна діагностика Renault Master і Renault Trafic ремонт двигуна Рено Майстер (ремонт поршневий, заміна ремня ГРМ, ремонт турбіні, стартера, радіатора та інших елементів ДВС) ремонт гальм Рено Трафік, заміна колодок, дисків та супортів ремонт коробок передач Рено Трафік (КПП і РКПВ), заміна зчеплення в зборі, диска або корзини зчеплення ремонт ходової Рено Майстер, заміна стійок стабільзатора, амортизаторів, сайлентблоків ремонт рульового керування Renault Trafic, заміна рульових тяг Renault Master заміна витратних (заміна масла повітряного, масляного, паливних фільтрівного, фільтра салону) заміна свічок підігріву двигуна на Рено Майстер ремонт форсунок Рено Трафік на всіх двигунах, регулювання уприскування,демонтаж та ремонт дизельних форсунок програмування ЕБУ ремонт електріктро обладнання Рено Трафік видалення фільтр сажі, ремонт роботизірованих коробок передач Рено Трафік і Рено Майстер #ремонтреномастер #кппренотрафік #роботрено #ізітроніктрафік # кппмастер #rbs #renaultmaster

 

Також до Вашої уваги 

Ремонт кпп на Рено Трафік, Київ
Рено Бус Сервіс Renault Bus Service пропонує Вам якісний ремонт роботизованих (роботів) коробок передач, ізітронік та механічної коробки передач, кпп, коробки передач на Опель Віваро і Ніссан Примастар та Рено Трафік, Рено Майстер, Ніссан Примастар у Києві.
Та автозапчастини на Рено Майстер та автозапчастини роботизованої коробки передач на Рено Трафік.

Прикрепления: Картинка 1
Категория: Ремонт микроавтобусов Renault | Просмотров: 555 | Добавил: renomaster | Рейтинг: 5.0/2

Всего комментариев: 0
avatar