class="main-page entry">
Ремонт Рено Мастер, Трафик, Renault, разборка, робот, сто
ru uk en


<<< ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ >>>

19:26
Опель Мовано 2,3 - Рено Мастер 2,3

Коротко про автомобіль: Опель Мовано , Opel Movano 2,5, 2.3DCI -Renault Master 2,5,  2.3DCI

Одним із найнадійніших вантажних бусів від компанії Opel є легкий комерційний фургон Опель Мовано. Даний автомобіль випускається з 1999 року, за цю годину вийшло вже три покоління, які відрізняються не тільки формою кузова, але й двигуном, комплектацією та технічними характеристиками. Крім цього дані авто можуть йти як пасажирськими та вантажними. Лінійка вантажних моделей є досить широкою, оскільки поділяється на кілька варіантів, що відрізняються висотою крыши, довжиною бази, а також відкриття самої платформи.

Розроблена спільно з компанією Renault, модульна платформа може встановлюватись на даний автомобіль, як з переднім так і заднім приводом. Опель Мовано здатний перевозити максимальний вес до 4,5 тонн із вантажопідємністю до 2,5 тонн. Такий вагу даний бус здатний долати шляхом чотирьох - циліндрового дизельного двигуна Common-Rail, який забезпечує чудову потужність їзди, та низький розхід на утримання автомобіля. Двигуни 2.3 CDTI доступні у варіантах з 74 kW/100 к.с. і обертовим моментом 285 Nm, з 92 kW/125 л.с. і обертовим моментом 310 Nm, а також з 110 kW/150 к.с. з обертовим моментом 350 Nm. Такі комплектації двигунів дозволяють створити низький розхід палива 7 – 8 літрів дизеля на 100 кілометрів.

Якщо Вам потрібний ремонт та обслуговування Вашого автомобіля Opel Movano - звертайтесь лише до професіоналів, це Ви можете зробити - зателефонувавши нам.

Також пропонуємо 

СТО Рено Бус Сервіс Київ, вул. Янтарна 7/5, м. Київ.

Ремонт робота Рено Майстер

Ремонт ізітроніка Рено Трафік 

Комп'ютерна діагностика Renault Master і Renault Trafic ремонт двигуна Рено Майстер (ремонт поршневий, заміна ремня ГРМ, ремонт турбіні, стартера, радіатора та інших елементів ДВС) ремонт гальм Рено Трафік, заміна колодок, дисків та супортів ремонт коробок передач Рено Трафік (КПП і РКПВ), заміна зчеплення в зборі, диска або корзини зчеплення ремонт ходової Рено Майстер, заміна стійок стабільзатора, амортизаторів, сайлентблоків ремонт рульового керування Renault Trafic, заміна рульових тяг Renault Master заміна витратних (заміна масла повітряного, масляного, паливних фільтрівного, фільтра салону) заміна свічок підігріву двигуна на Рено Майстер ремонт форсунок Рено Трафік на всіх двигунах, регулювання уприскування,демонтаж та ремонт дизельних форсунок програмування ЕБУ ремонт електріктро обладнання Рено Трафік видалення фільтр сажі, ремонт роботизірованих коробок передач Рено Трафік і Рено Майстер #ремонтреномастер #кппренотрафік #роботрено #ізітроніктрафік # кппмастер #rbs #renaultmaster

Ремонт кпп на Рено Трафік, Київ
Рено Бус Сервіс Renault Bus Service пропонує Вам якісний ремонт роботизованих  (роботів)  коробок передач, ізітронік, та механічної коробки передач, кпп , коробки передач на Опель Віваро і Ніссан Прімастар та Рено Трафік , Рено Мастер, Ніссан Прімастар в Києві.
Та автозапчастини на Рено Мастер та автозапчастини роботизованої коробки передач на Рено Трафік.

 

Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 154 | Добавил: renomaster | Рейтинг: 5.0/1

Всего комментариев: 0
avatar