class="main-page entry">
Ремонт Рено Мастер, Трафик, Renault, разборка, робот, сто
ru uk en


<<< ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ >>>

17:45
Фільтра на Рено Мастер та Рено Трафік

 

Рено Бус Сервіс Київ

RBService

вул. Янтарна 7/5 

БЕЗКОШТОВНІ ПОРАДИ ВІД СПЕЦІАЛІСТІВ

ЯК ВИБРАТИ ПОВІТРЯНИЙ ФІЛЬТР, ЯКОЇ ЯКОСТІ ТА ПО ЯКІЙ ЦІНІ!?
  
До автомобільних росхідних матеріалів (фільтрів) на Рено Майстер та Рено Трафік, не всі ставляться серйозно, забуваючи їх своєчасно змінювати. Не виняток і повітряний фільтр, який відповідає за очищення повітря, що надходить до камери згоряння. Якщо не змінювати цей елемент, помітно скоротиться термін служби поршневої групи. Це обумовлено тим, що проникаючий разом з повітрям пил не запалюється, а осідає на стінках камери згоряння. Тому потрібно знати, який фільтр краще, щоб забезпечити якісне очищення повітря.


Багато хто не може визначитися, вибираючи повітряний фільтр, якої фірми, якого виробника краще купити запчастину. Як не дивно, але ім'я бренду виробника – основний критерій, за яким орієнтуються власник авто. Це обумовлено простотою логікою, у кожного виробника ці витратні матеріали відрізняються якістю майстрів з якого їх виготовляють. Відповідно, чим відоміший бренд, тим вища якість його продукції. Тому всіх цікавлять ті, якої фірми вибрати повітряний фільтр, а вартість його - другорядна критерія. Це пояснюється тим, що такі витратні матеріали коштують недорого, і немає сенсу купувати маловідомий бренд, адже суттєво заощадити не вийде.


Крім вибору бренду слід пам'ятати, що такі автозапчастини діляться на кілька типів, що також необхідно враховувати. Визначити те, який повітряний фільтр вибрати виходячи з його технічних можливостей, можна в залежності від умов експлуатації даного автомобіля. Всього розрізняють три типи фільтрів виходячи зі ступеня очищення:

Паперовий фільтр виконаний у формі гармошки має лише одну ступінь захисту. Пил і велика грязь осідають на поверхні паперу, поступово загрязнюючи його, а повітря легко проходить і попадає у ДВЗ.

Папір, в поєднанні з прошарком синтетичного матеріалу, має підвійну ступінь захисту. Перший синтетичний слой (поролоновий) затримує великі загрязнення, а папір затримує дрібний пил. Такі фільтри для авто кращі, особливо для наших запилених умів.


Третя ступінь захисту передбачає кулю паперу із синтетичним матеріалом, а також конструктивну можливість циклічно закручувати повітряний потік. За рахунок цього важкі і великі загрязнення осідають у центральні приватні фільтри, а повітря йде далі на наступні етапи очищення.

Четверта - передбачає обробку паперової частини фільтра спеціальним мастилом, збільшуючи тим самим очисну властивісь даного елемента (фільтра повітря). 

Таким чином фільтри відрізняються пиловмістом та ефективністю очищення, а звідси і максимальний термін, який може відпрацювати повітряний фільтр, який вибрати – потрібно визначати за умовами експлуатації Вашого авто. Як говорилося вище, варіант із подвійним ступенем захисту краще використовувати на запиляних дорогах, а для руху по місту досить звичайного фільтра з одним ступенем захисту. Потрійний захист рекомендується в тому випадку, якщо транспорт експлуатується на ґрунтових дорогах або на будівельних об'єктах.


Якщо Ви не знаєте, як обрати фільтр, зверніться за допомогою в наш автосервіс "Renault Bus Service" за адресою вул. Янтарна 7/5, м. Київ. Тут вам допоможуть підібрати оптимальний варіант і заміняти фільтр із мінімальними втратами години. 

Попередньо записатися на відвідування сервісу можна на

СТО Рено Бус Сервіс

за адресою вул. Янтарна 7/5, м. Київ

н.тел. 098 822 34 00 

н.тел. 063 822 34 00

$IMAGE1$

 

 

Також пропонуємо 

СТО Рено Бус Сервіс Київ, вул. Янтарна 7/5, м. Київ.

Ремонт робота Рено Майстер

Ремонт ізітроніка Рено Трафік 

Комп'ютерна діагностика Renault Master і Renault Trafic ремонт двигуна Рено Майстер (ремонт поршневий, заміна ремня ГРМ, ремонт турбіні, стартера, радіатора та інших елементів ДВС) ремонт гальм Рено Трафік, заміна колодок, дисків та супортів ремонт коробок передач Рено Трафік (КПП і РКПВ), заміна зчеплення в зборі, диска або корзини зчеплення ремонт ходової Рено Майстер, заміна стійок стабільзатора, амортизаторів, сайлентблоків ремонт рульового керування Renault Trafic, заміна рульових тяг Renault Master заміна витратних (заміна масла повітряного, масляного, паливних фільтрівного, фільтра салону) заміна свічок підігріву двигуна на Рено Майстер ремонт форсунок Рено Трафік на всіх двигунах, регулювання уприскування,демонтаж та ремонт дизельних форсунок програмування ЕБУ ремонт електріктро обладнання Рено Трафік видалення фільтр сажі, ремонт роботизірованих коробок передач Рено Трафік і Рено Майстер #ремонтреномастер #кппренотрафік #роботрено #ізітроніктрафік # кппмастер #rbs #renaultmaster

Також до Вашої уваги 

Ремонт кпп на Рено Трафік, Київ
Рено Бус Сервіс Renault Bus Service пропонує Вам якісний ремонт роботизованих  (роботів)  коробок передач, ізітронік, та механічної коробки передач, кпп , коробки передач на Опель Віваро і Ніссан Прімастар та Рено Трафік , Рено Мастер, Ніссан Прімастар в Києві.
Та автозапчастини на Рено Мастер та автозапчастини роботизованої коробки передач на Рено Трафік.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Ремонт микроавтобусов Renault | Просмотров: 483 | Добавил: renomaster | Рейтинг: 5.0/2

Всего комментариев: 0
avatar